Ercan Yazgan Vefat Etti

Ercan Yazgan Vefat Etti
  09 Mart 2018   359 Okunma

Emektar oyuncu Ercan Yazgan dün gece saat 23.45 sularında hayatını kaybetti. Fenomen olan Bizimkiler dizisinin Kapıcı Cafer'i, bir diğer yerli dizimiz "Kaygısızlar"ın Memnun Kaygısız'ı olarak ünlenen usta oyuncunun ölüm sebebi çoklu organ yetmezliği olarak açıklandı.

Emektar oyuncu Ercan Yazgan dün gece saat 23.45 sularında hayatını kaybetti. Fenomen olan Bizimkiler dizisinin Kapıcı Cafer'i, bir diğer yerli dizimiz "Kaygısızlar"ın Memnun Kaygısız'ı olarak ünlenen usta oyuncunun ölüm sebebi  çoklu organ yetmezliği olarak açıklandı.

Geçen hafta felç geçirerek hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu 71 yaşındaydı. Acı haber ünlü sanatçının tedavi gördüğü hastanenin sosyal medya hesabından duyuruldu.

Açıklamada; "Sanat dünyasının sevilen ismi Necip Ercan Yazgan, İskemik serebrovasküler hastalık tanısıyla hastanemiz nöroloji kliniğinde medikal tedavisi devam ederken 3 Mart 2018 tarihinde gelişen solunum yetmezliği nedeniyle hastanemiz yoğun bakım servisine kaldırılmış, yoğun bakım takibinde iken gelişen hipotansiyon, böbrek ve karaciğer yetmezliği ve bunların sonucunda oluşan çoklu organ yetmezliği nedeniyle bugün saat 23.05'te kalbi durmuş, yapılan tüm müdahelelere rağmen geri döndürülememiş olup 23.45'te hayata gözlerini yummuştur. Sanat dünyasına uzun yıllar hizmet etmiş böyle bir değerin kaybı için başta yakınları olmak üzere tüm sevenlerinin başı sağ olsun" denildi.

Sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

  • Beğen
    0
BENZER HABERLER
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]