Jason Clarke "Hayvan Mezarlığı" Uyarlamasında Başrolde

Jason Clarke
  18 Nisan 2018   287 Okunma

1989 imzalı kült korku filmi Hayvan Mezarlığı, beyaz perdeye geri dönüyor. Mary Lambert tarafından çekilmiş olan "Hayvan Mezarlığı"nın yeni uyarlaması için başrol bulundu.

1989 imzalı kült korku filmi Hayvan Mezarlığı, beyaz perdeye geri dönüyor. Mary Lambert tarafından çekilmiş olan "Hayvan Mezarlığı"nın yeni uyarlaması için başrol bulundu. "Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti", "Terminator: Gynesis" ve yakın zamanda da "Winchester" ile seyircilerinin karşısına çıkan Jason Clarke, filmin başrolünü üstlenen isim olacak. Başarılı oyuncu 1989 yapımı orijinal filmde Dale Midkiff tarafından canlandırılan Dr. Louis Creed karakterine hayat verecek.

hikayeyi modern bir dokunuşla işleyecek gibi görünüyor.

Hayvan Mezarlığı, henüz taşındığı evde ailesi ile kutlama yaparken hayatını kaybeden küçük oğlunu geri getirmek için eski bir mezarlığa oğlunu gömen bir adamın hikayesini anlatıyor. Mezarlığa gömülen diğer hayvanlar gibi hayata geri dönen küçük çocuk ve yol açtığı dehşet, sinema tarihinin kült filmlerinden biri olarak yerini almış durumda. 

2006'dan beri gündemde olan projenin yönetmen koltuğuna "Starry Eyes" ile tanınan Dennis Widmyer ve Kevin Kolsch ikilisi oturacak. Filmin senaryosunda ise Jeff Buhler imzası var. Yeni nesil "Hayvan Mezarlığı" 19 Nisan 2019 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

  • Beğen
    0
BENZER HABERLER
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]