"Karımı Gördünüz mü?" Filminden İlk Poster Yayınlandı

  09 Mart 2018   415 Okunma

Yeni yerli komedi Karımı Gördünüz mü?'den afiş yayınlandı. Yerli komedinin sevilen yüzü Peker Açıkalın ve modacı olarak kazandığı başarıya bir de çiçeği burnunda oyunculuğu ekleyen Ivana Sert başrollü komedi filmi, bir yaz macerası vadediyor.

Yeni yerli komedi Karımı Gördünüz mü?'den afiş yayınlandı. Yerli komedinin sevilen yüzü Peker Açıkalın ve modacı olarak kazandığı başarıya bir de çiçeği burnunda oyunculuğu ekleyen Ivana Sert başrollü komedi filmi, bir yaz macerası vadediyor.

Hakkı, ünlü ve oldukça zengin bir iş adamıdır. Hakkı, birçok turistik tesisi ve yatı olmasına, karısı Makbule'nin farklı yerlerde tatile çıkma isteğini geri çevirmez. Güzel bir otelde yer ayarlarak karsını istediği tatile götürür. Otele girdikleri andan itibaren tüm gözler gösteriş meraklısı çiftin üzerindedir. Çevresindekilere laf yetiştirmeye çalışan Hakkı bir süre sonra karısının yanında olmadığını fark eder. Otelin çevresinde eşini aramaya başlayan Hakkı bir türlü bulamaz. Asıl macera bundan sonra başlayacaktır...

Yönetmenliğini ve senaryosunu Bülent Pelit'in üstlendiği komedi filminin kadrosunda Nuri Alço, Coşkun Göğen, Esra Sönmezer, Berna Öztürk, İlker Kurt ve Arda Kural da yer alıyor. 

"Karımı Gördünüz mü?" 6 Nisan'da vizyona girecek.

  • Beğen
    0
BENZER HABERLER
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]